Drodzy uczestnicy II Biegu Przemytnika

Na wstępie chcemy Wam serdecznie podziękować za udział w naszym biegu. Wszystkie Wasze uwagi i skargi do nas dotarły. Dziękujemy za miłe słowa i przepraszamy za problemy na trasie.

Robiliśmy wszystko żebyście czuli się u nas jak najlepiej. Niestety dotarło do nas wiele krytycznych uwag na temat oznakowania trasy.

Trasa w paru punktach okazała się źle zabezpieczona, za co bardzo przepraszamy. W szczególności w ultramaratonie niedostatecznie oznaczone zostało tzw. pole ostrzału (około 38-39 km) oraz skręt na punkt kontrolny DPS Grabie. Również niefortunny okazał się punkt łączący trasę ultramaratonu z półmaratonem (około 40 km). W kolejnej edycji te punkty będą obstawione wolontariuszami.

Niestety pojawił się też inny problem. Dzień przed biegiem, kiedy sprawdzaliśmy trasę okazało się, że ktoś pozrywał nam taśmy a część zawiesił w innych miejscach. Naprawiliśmy to, ale w dniu biegu okazało się, że część taśm znowu została zerwana.

Zabezpieczenie medyczne było, trasa dodatkowo kontrolowana była przez patrol leśników oraz wojskowych.

Chcemy się odnieść też do kilku innych Waszych uwag na temat organizacji biegu. Dziękujemy za miłe uwagi na temat pracy Biura Zawodów oraz naszych wolontariuszy. Chcieliśmy, abyście czuli się jak najlepiej. Miło nam słyszeć, że smakowało Wam jedzenie. Posiłek przygotowany został tak, aby zarówno mięsożercy, jak i wegetarianie znaleźli coś dla siebie.

Jeżeli chodzi o wręczenie nagród informowaliśmy, że musimy poczekać aż wrócą Panie biegnące w ultramaratonie. Na mecie była tylko jedna Pani z pierwszego miejsca, dlatego nie mogliśmy rozpocząć ceremonii wręczenia nagród bez nich.

Cieszy nas fakt, że mimo niewielu krytycznych uwag, przeważają zdecydowanie pozytywne opinie. Za rok spróbujemy ponownie, mamy nadzieję, że wielu z Was spotkamy ponownie.

Czekamy na Państwa uwagi i propozycje, są dla nas bardzo cenne i pomocne przy organizacji kolejnych edycji. Uwagi możecie przesyłać na adres: biegprzemytnika@aleksandrowkujawski.pl

Organizatorzy

Zamknij menu