Wyniki półmaratonu

4M30-39336:578,601:10:0102:26:4085 r

M-ce Nr zaw. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kraj Rok urodz. Kat wiek. M-ce w kat tempo min/km tempo km/h 10KM Wynik M K
1 149 KALATA ŁUKASZ GÓRSK CSAIU TORUŃ POLSKA 1986 M30-39 1 4:14 14,2 00:42:41 01:29:25 1
2 248 SIKUT ARKADIUSZ TORUŃ 12 WOG POLSKA 1974 M40-49 1 4:15 14,1 00:42:55 01:29:33 2
3 136 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ POLSKA 1988 M18-29 1 4:15 14,1 00:42:51 01:29:44 3
4 195 ROSZKOWSKI TOMASZ WARSZAWA WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI POLSKA 1986 M30-39 2 4:15 14,1 00:42:39 > 01:29:48 4
5 235 WYBORSKI RADOSŁAW ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1987 M18-29 2 4:17 14,0 00:44:46 01:30:15 5
6 107 BIENIEK ARKADIUSZ GDAŃSK POLSKA 1979 M30-39 3 4:26 13,5 00:45:16 01:33:31 6
7 170 MUZYK PRZEMYSŁAW TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ POLSKA 1986 M30-39 4 4:26 13,5 00:45:27 01:33:37 7
8 153 KONOPIŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ POLSKA 1977 M30-39 5 4:32 13,3 00:46:41 01:35:29 8
9 249 MURAWSKI MAREK OTŁOCZYN KM UMK TORUŃ POLSKA 1984 M30-39 6 4:34 13,2 00:45:47 01:36:15 9
10 148 JÓŹWIAK RADOSŁAW ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1997 M18-29 3 4:35 13,1 00:45:50 01:36:46 10
11 118 DERESZ MARIUSZ TORUŃ POLSKA 1977 M30-39 7 4:36 13,1 00:46:31 01:36:55 11
12 181 POLSKI JACEK GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ POLSKA 1970 M40-49 2 4:37 13,0 00:46:05 01:37:16 12
13 162 LANG KRZYSZTOF ODOLION POLSKA 1980 M30-39 8 4:40 12,9 00:47:34 01:38:29 13
14 139 JAKUBOWSKI DARIUSZ PŁOCK BIEGAMPŁOCK TEAM POLSKA 1973 M40-49 3 4:41 12,8 00:47:58 01:38:40 14
15 164 ŁĘCKA AGNIESZKA GOLUB-DOBRZYŃ HERCOG RUNNING TEAM POLSKA 1989 K18-29 1 4:44 12,7 00:47:10 01:39:49 1
16 125 GAJEWSKI MARCIN PRUSZKÓW POLSKA 1981 M30-39 9 4:44 12,7 00:48:37 01:39:50 15
17 156 KOTEWICZ ZBIGNIEW IŁAWA POLSKA 1967 M40-49 4 4:45 12,6 00:48:35 01:40:10 16
18 185 PRUSAŁOWICZ JERZY PŁOCK POLSKA 1963 M50-59 1 4:45 12,6 00:47:33 01:40:12 17
19 232 ZIELIŃSKI KAROL TORUŃ SUPPORT RUNNERS POLSKA 1985 M30-39 10 4:51 12,4 00:47:39 01:42:28 18
20 135 GWITT BARTOSZ BYDGOSZCZ POLSKA 1981 M30-39 11 4:52 12,3 00:47:42 01:42:51 19
21 240 KUNDYS KAROLINA WARSZAWA PARKRUN URSYNÓW POLSKA 1983 K30-39 1 4:53 12,3 00:49:32 01:43:04 2
22 250 PIÓRKOWSKI DARIUSZ TORUŃ POLSKA 1961 M50-59 2 4:55 12,2 00:50:12 01:43:39 20
23 180 PLATO RYSZARD SŁOŃSK DOLNY POLSKA 1951 M60-69 1 4:56 12,2 00:52:08 01:44:08 21
24 239 STRAPAGIEL ALEKSANDER OTŁOCZYN POLSKA 1995 M18-29 4 4:57 12,1 00:48:38 01:44:25 22
25 215 TORZEWSKI ROMAN BONIEWO POLSKA 1971 M40-49 5 4:57 12,1 00:50:33 01:44:28 23
26 252 WŁODARCZYK WITOLD BYDGOSZCZ TRISPACE POLSKA 1963 M50-59 3 4:59 12,1 00:50:16 01:45:01 24
27 184 PORĘBSKI KRZYSZTOF WŁOCŁAWEK POLSKA 1970 M40-49 6 5:00 12,0 00:49:04 01:45:30 25
28 241 GALOCH DARIUSZ PODDĘBICE BEST REM URB POLSKA 1993 M18-29 5 5:00 12,0 00:48:29 01:45:34 26
29 134 GRZYBOWSKI MICHAŁ TORUŃ POLSKA 1981 M30-39 12 5:07 11,7 00:54:27 01:47:56 27
30 176 OLSZEWSKI JAROSŁAW IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1973 M40-49 7 5:07 11,7 00:51:16 01:48:00 28
31 133 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ NIEMCZ BRZOZA BIEGA POLSKA 1974 M40-49 8 5:08 11,7 00:53:04 01:48:09 29
32 105 BARANOWSKI ADAM BYDGOSZCZ POLSKA 1991 M18-29 6 5:08 11,7 00:50:23 01:48:29 30
33 230 ZAGOŻDŻON PIOTR BYDGOSZCZ RUN-BYDGOSZCZ POLSKA 1970 M40-49 9 5:09 11,7 00:51:50 01:48:38 31
34 198 SIKORSKI SŁAWOMIR SŁUŻEWO POLSKA 1968 M40-49 10 5:12 11,5 00:53:03 01:49:41 32
35 158 KRAJEWSKI JAROSŁAW ROŻNO PARCELE FULES POLSKA 1979 M30-39 13 5:13 11,5 00:51:16 01:49:54 33
36 242 JANECKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA GOLDEN TEAM POLSKA 1980 M30-39 14 5:13 11,5 00:53:27 01:49:59 34
37 103 BAGDZIŃSKI DANIEL WŁOCŁAWEK POLSKA 1980 M30-39 15 5:13 11,5 00:52:22 01:50:01 35
38 211 SZTOLCMAN PIOTR WŁOCŁAWEK WIARA CZYNI CUDA POLSKA 1990 M18-29 7 5:14 11,5 00:46:07 01:50:22 36
39 212 SZYMAŃSKI RAFAŁ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1982 M30-39 16 5:14 11,5 00:54:02 01:50:28 37
40 144 JAROMIRSKA ELZBIETA RZESZOW POLSKA 1983 K30-39 2 5:16 11,4 00:52:52 01:50:59 3
41 145 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA REDA RUNEDA/KROKOWA BIEGA POLSKA 1980 K30-39 3 5:16 11,4 00:54:01 01:51:15 4
42 236 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF OŚNO AKADEMIA BIEGANIA POLSKA 2000 M 0 5:17 11,3 00:55:57 01:51:34 38
43 243 GALA KAMILA WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY POLSKA 1981 K30-39 4 5:19 11,3 00:53:56 01:52:01 5
44 147 JÓŹWIAK MACIEJ SZCZECIN ORLĘTA AK POLSKA 1971 M40-49 11 5:19 11,3 00:54:30 01:52:05 39
45 104 BAŁA ARTUR BYDGOSZCZ POLSKA 1985 M30-39 17 5:19 11,3 00:54:17 01:52:12 40
46 227 WYRĄBKIEWICZ JANUSZ CIECHOCINEK APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEK POLSKA 1957 M50-59 4 5:20 11,3 00:54:17 01:52:30 41
47 197 SARZAŁA ARTUR TORUŃ TORUŃSKIE WIEPRZE POLSKA 1983 M30-39 18 5:20 11,2 00:54:02 01:52:33 42
48 102 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA MAMY TO POLSKA 1976 K40-49 1 5:20 11,2 00:54:31 01:52:42 6
49 141 JANISZEWSKI JAKUB TORUŃ POLSKA 1971 M40-49 12 5:21 11,2 00:52:34 01:52:46 43
50 208 SZCZEPANIAK WIESŁAW ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI EVERRUN POLSKA 1957 M50-59 5 5:21 11,2 00:53:42 01:53:03 44
51 122 DRZYMAŁA MAREK TORUŃ GEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 1440 POLSKA 1961 M50-59 6 5:22 11,2 00:53:40 01:53:20 45
52 226 WYLEGAŁA ARTUR TORUŃ IZBA CELNA W TORUNIU POLSKA 1973 M40-49 13 5:23 11,1 00:52:49 01:53:33 46
53 228 WYSOCKI PIOTR ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1984 M30-39 19 5:24 11,1 00:50:40 01:53:51 47
54 113 BORAWSKA ANNA PŁOCK MAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SIEBIE POLSKA 1977 K30-39 5 5:25 11,1 00:55:02 01:54:21 7
55 225 WRÓBLEWSKI TOMASZ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI FULES POLSKA 1979 M30-39 20 5:29 10,9 00:54:41 01:55:40 48
56 233 ŻBIKOWSKI MICHAŁ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1981 M30-39 21 5:30 10,9 00:54:19 01:56:04 49
57 167 MIERNIK MATEUSZ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1986 M30-39 22 5:30 10,9 00:55:58 01:56:04 50
58 183 PORĘBSKA KINGA WŁOCŁAWEK POLSKA 1998 K18-29 2 5:30 10,9 00:56:50 01:56:08 8
59 165 MACIĄG MARIAN GRĘBOCIN POLSKA 1969 M40-49 14 5:32 10,9 00:56:01 01:56:36 51
60 137 HULEWICZ ELŻBIETA GRUDZIĄDZ POLSKA 1976 K40-49 2 5:32 10,8 00:56:53 01:56:41 9
61 124 GAJDA PIOTR ZGIERZ ORANGE POLSKA POLSKA 1964 M50-59 7 5:36 10,7 00:55:10 01:58:07 52
62 189 RAPACZ MARIUSZ SZCZAWIN DUŻY MPK-ŁÓDŹ POLSKA 1969 M40-49 15 5:36 10,7 00:55:11 01:58:07 53
63 116 CYRULEWSKA MAŁGORZATA GLINNIK POLSKA 1971 K40-49 3 5:36 10,7 00:55:15 01:58:07 10
64 178 OSTOJSKI JERZY ŁYSOMICE OSTOJA RUNNING TEAM POLSKA 1961 M50-59 8 5:36 10,7 00:54:01 01:58:17 54
65 201 SOBCZAK PIOTR KOLUSZKI POLSKA 1987 M18-29 8 5:38 10,7 00:54:36 01:58:42 55
66 120 DORSZ BEATA GDYNIA POLSKA 1972 K40-49 4 5:38 10,7 00:57:32 01:58:52 11
67 175 OLSZEWSKI ANDRZEJ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1964 M50-59 9 5:40 10,6 00:58:00 01:59:24 56
68 166 MARACH PIOTR TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ POLSKA 1974 M40-49 16 5:40 10,6 00:58:01 01:59:24 57
69 217 URBAŃSKA EMILIA ŁOCHOWICE GALA24.PL POLSKA 1979 K30-39 6 5:41 10,5 00:55:40 02:00:02 12
70 114 BUNK DARIA GRUDZIADZ POLSKA 1979 K30-39 7 5:45 10,4 00:57:46 02:01:28 13
71 200 SOBCZAK JANUSZ KOLUSZKI POLSKA 1965 M50-59 10 5:47 10,4 00:59:13 02:01:52 58
72 192 ROJEK REMIGIUSZ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 2G:20M POLSKA 1974 M40-49 17 5:47 10,4 00:55:59 02:02:02 59
73 151 KOCIŃSKI ANDRZEJ LISEWO POLSKA 1971 M40-49 18 5:47 10,4 00:57:08 02:02:02 60
74 237 CYRSON ANNA BYTÓW POLSKA 1968 K40-49 5 5:50 10,3 00:58:19 02:03:12 14
75 204 STANECKI MARCIN SKIERNIEWICE POLSKA 1976 M40-49 19 5:52 10,2 01:00:12 02:03:40 61
76 216 TUCZYNSKA ANNA TORUŃ POLSKA 1979 K30-39 8 5:52 10,2 00:57:47 02:03:51 15
77 190 REGULSKA MONIKA ZALESIE POLSKA 1987 K18-29 3 5:53 10,2 01:01:19 02:04:00 16
78 223 WITKOWSKA ANNA SKĘPE POLSKA 1979 K30-39 9 5:53 10,2 01:01:19 02:04:01 17
79 177 OSIŃSKA KAROLINA KOŁACZKOWO POLSKA 1993 K18-29 4 5:53 10,2 01:01:30 02:04:04 18
80 121 DRAIM JACEK BYDGOSZCZ POLSKA 1961 M50-59 11 5:54 10,2 01:00:44 02:04:23 62
81 194 ROSŁON KRZYSZTOF RADZYMIN POLSKA 1984 M30-39 23 5:56 10,1 00:59:48 02:05:02 63
82 157 KOWALSKA MAGDALENA TORUŃ CONKRET RUNNING TEAM POLSKA 1990 K18-29 5 5:56 10,1 01:01:05 02:05:10 19
83 163 ŁANKIEWICZ DANIEL TORUŃ CONKRET RUNNING TEAM POLSKA 1981 M30-39 24 5:56 10,1 01:01:05 02:05:10 64
84 123 DUDRA SEBASTIAN WŁOCŁAWEK POLSKA 1977 M30-39 25 5:58 10,1 00:59:46 02:05:49 65
85 245 BARDON OTOKAR GDAŃSK POLSKA 1964 M50-59 12 6:00 10,0 01:01:22 02:06:45 66
86 234 BARANOWSKI KRZYSZTOF DĘBLIN JW. 4929 POLSKA 1969 M40-49 20 6:00 10,0 01:00:19 02:06:46 67
87 214 TERCJAK SEBASTIAN TORUŃ POLSKA 1976 M40-49 21 6:02 10,0 00:59:28 02:07:08 68
88 224 WOJTANOWICZ BEATA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ POLSKA 1965 K50-59 1 6:02 9,9 01:00:09 02:07:17 20
89 172 NALASKOWSKA ANNA GRUDZIĄDZ POLSKA 1971 K40-49 6 6:02 9,9 01:00:10 02:07:17 21
90 117 ĆWIK ŁUKASZ DĘBLIN POLSKA 1985 M30-39 26 6:02 9,9 00:59:10 02:07:26 69
91 251 DOBRZELECKI KAROL LAZIENIEC POLSKA 1962 M50-59 13 6:03 9,9 01:02:42 02:07:32 70
92 169 MROZEK MICHAŁ BYDGOSZCZ POLSKA 1988 M18-29 9 6:05 9,9 00:57:55 02:08:16 71
93 193 ROMANOWSKI ZBIGNIEW ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1978 M30-39 27 6:06 9,8 01:01:12 02:08:37 72
94 213 SZYMCZAK FILIP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1985 M30-39 28 6:06 9,8 01:01:12 02:08:37 73
95 202 SÓŁKOWSKA HANNELOREA POZNAŃ SAMA BIEGAM POLSKA 1958 K50-59 2 6:06 9,8 00:58:00 02:08:42 22
96 207 SZCZEPANIAK JADWIGA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI EVERRUN POLSKA 1965 K50-59 3 6:07 9,8 01:00:50 02:09:04 23
97 238 KULAS KAROL TUCHOLA POLSKA 1984 M30-39 29 6:09 9,7 01:04:16 02:09:55 74
98 186 PRZYBYLSKI WOJCIECH WARSZAWA POLSKA 1975 M40-49 22 6:10 9,7 01:02:18 02:10:00 75
99 150 KAŁAS MAGDALENA GDAŃSK POLSKA 1992 K18-29 6 6:11 9,7 00:59:12 02:10:32 24
100 218 VAN MARKE DE LUMEN GRZEGORZ TORUŃ POLSKA 1978 M30-39 30 6:17 9,5 01:06:34 02:12:36 76
101 142 JANOWSKA URSZULA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ POLSKA 1976 K40-49 7 6:18 9,5 01:03:38 02:12:55 25
102 143 JANOWSKI MARIUSZ GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ POLSKA 1976 M40-49 23 6:18 9,5 01:07:26 02:12:55 77
103 196 SALWA JUSTYNA ROŻNO PARCELE POLSKA 1987 K18-29 7 6:18 9,5 01:03:01 02:12:57 26
104 210 SZPAKIEWICZ PIOTR TORUŃ BBL TORUŃ POLSKA 1987 M18-29 10 6:18 9,5 01:06:34 02:13:03 78
105 140 JANIKOWSKI KRZYSZTOF ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1975 M40-49 24 6:20 9,5 01:03:47 02:13:41 79
106 128 GŁUCHOWSKA KATARZYNA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI LIPOWA TEAM POLSKA 1986 K30-39 10 6:20 9,5 01:05:01 02:13:43 27
107 222 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ TORUŃ POLSKA 1961 M50-59 14 6:21 9,5 01:03:33 02:13:52 80
108 154 KOSOWICY MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ CZOPKI KOLCZASTE POLSKA 1963 K50-59 4 6:21 9,4 01:05:29 02:14:08 28
109 155 KOSOWICZ SYLWIA GRUDZIĄDZ CZOPKI KOLCZASTE POLSKA 1990 K18-29 8 6:21 9,4 01:05:30 02:14:09 29
110 131 GOLONKA ANIA PRUSZKÓW POLSKA 1987 K18-29 9 6:22 9,4 01:02:09 02:14:11 30
111 126 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ POLSKA 1979 K30-39 11 6:23 9,4 01:00:20 02:14:36 31
112 159 KUJAWA EWA GRUDZIADZ POLSKA 1977 K30-39 12 6:25 9,3 01:04:41 02:15:28 32
113 109 BŁASIŃSKA ŻANETA CIECHOCINEK POLSKA 1972 K40-49 8 6:26 9,3 01:06:13 02:15:45 33
114 138 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ POLSKA 1968 K40-49 9 6:31 9,2 01:04:31 02:17:23 34
115 219 WIELIŃSKI MICHAŁ OBORY WIEŚNIACKI KLUB BIEGACKI POLSKA 1981 M30-39 31 6:33 9,2 01:05:00 02:18:03 81
116 220 WILK MAGDALENA ZŁOTORIA WIEŚNIACKI KLUB BIEGACKI POLSKA 1982 K30-39 13 6:33 9,2 01:05:01 02:18:03 35
117 244 GRUBA GRZEGORZ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1973 M40-49 25 6:34 9,1 01:03:52 02:18:43 82
118 173 NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA TORUŃ MAMY RUSZAMY POLSKA 1974 K40-49 10 6:39 9,0 01:05:15 02:20:15 36
119 246 WOJTASZEK MARCIN TORUŃ MUCHY NA ZĘBACH POLSKA 1982 M30-39 32 6:39 9,0 01:05:42 02:20:15 83
120 203 STANECKA MAŁGORZATA SKIERNIEWICE POLSKA 1976 K40-49 11 6:43 8,9 01:06:20 02:21:44 37
121 106 BARYZA ROBERT WAGANIEC POLSKA 1972 M40-49 26 6:51 8,8 01:03:33 02:24:30 84
122 152 KOMOROWSKI MACIEJ ROŻNO-PARCELE POLSKA 1984 M30-39 33 6:57 8,6 01:10:01 02:26:40 85
123 130 GNIOT JOANNA GRUDZIĄDZ DIABEŁKOWA AŚ POLSKA 1974 K40-49 12 7:04 8,5 01:07:50 02:29:16 38
124 146 JODKO MAGDA GRUDZIĄDZ POLSKA 1972 K40-49 13 7:04 8,5 01:07:50 02:29:16 39
125 247 SZALSKA ELŻBIETA WĄGROWIEC MUCHY NA ZĘBACH POLSKA 1987 K18-29 10 7:09 8,4 01:05:45 02:30:48 40
126 182 POPIOŁEK GRZEGORZ TORUŃ DELTA RUN POLSKA 1973 M40-49 27 7:10 8,4 01:06:35 02:31:14 86
127 205 SYROCKI WOJCIECH WARSZAWA DELTA-RUN POLSKA 1972 M40-49 28 7:10 8,4 01:06:35 02:31:14 87
128 160 LAJSTET JOANNA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1983 K30-39 14 7:11 8,4 01:11:01 02:31:27 41
129 108 BŁASIŃSKA NATALIA CIECHOCINEK POLSKA 1998 K18-29 11 7:15 8,3 01:10:44 02:32:52 42
130 112 BOGDANSKI WALDEMAR KONIN KONIN POLSKA 1954 M60-69 2 7:18 8,2 01:10:49 02:34:04 88
131 129 GŁUCHOWSKI JERZY ALEKSANDRÓW KUJAWSKI LIPOWA TEAM POLSKA 1973 M40-49 29 7:18 8,2 01:10:16 02:34:07 89
132 119 DOMALEWSKA-GRABOWSKA MONIKA TORUŃ POLSKA 1978 K30-39 15 7:23 8,1 01:11:26 02:35:37 43
133 127 GARCZYŃSKI PIOTR WARSZAWA POLSKA 1972 M40-49 30 7:23 8,1 01:11:26 02:35:37 90
134 187 RADZIMIRSKI WOJCIECH POZNAŃ POLSKA 1955 M60-69 3 7:26 8,1 01:06:04 02:36:44 91
135 161 LAJSTET RAJMUND ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLSKA 1981 M30-39 34 7:31 8,0 01:11:00 02:38:41 92
136 229 WYSZYŃSKA MAŁGORZATA SKĘPE POLSKA 1965 K50-59 5 7:59 7,5 01:14:29 02:48:32 44